Fåtölj med fotpall Lamino

Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino
Fåtölj med fotpall Lamino

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, "Lamino", Yngve Ekström, ek och teak, grått fårskinn, fotpallen märkt Swedese

Stolen med lagningar, förstärkt, skador

246810

2014-05-15