Damarmbandsur Omega Tissot

Damarmbandsur Omega Tissot
Damarmbandsur Omega Tissot
Damarmbandsur Omega Tissot
Damarmbandsur Omega Tissot
Damarmbandsur Omega Tissot
Damarmbandsur Omega Tissot

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAMARMBANDSUR, 2 st, guld/stål, guld, 1970-tal, Omega Deville automatic, Tissot Seastar quartz, datum, plexiglas, diameter 22-25 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade

246834

2014-05-15