Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
STENSTAD, Lars (född 1921): "Ljus dröm", signerad Lars Stenstad, daterad a tergo 1963, olja på duk, 97x73 cm
Krackeleringar, obetydligt hål på duk
246835
2014-05-15