Lars Stenstad oljemålning

Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning
Lars Stenstad oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

STENSTAD, Lars (född 1921): "Ljus dröm", signerad Lars Stenstad, daterad a tergo 1963, olja på duk, 97x73 cm

Krackeleringar, obetydligt hål på duk

246835

2014-05-15