Lars G Jönsson skulptur / vas Tema

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖNSSON Lars G (samtida): Skulptur/ vas, "Rost I", monogramsignerad och daterad LJ 86, etikettmärkt Lars G Jönsson, plåt, höjd ca 20 cm

246844

2014-05-23