Ylva Ogland olja tema

Ylva Ogland olja tema
Ylva Ogland olja tema
Ylva Ogland olja tema
Ylva Ogland olja tema

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OGLAND, Ylva (född 1974): Utan titel, signerad och daterad Ylva Ogland 1/10-02, olja på duk uppfäst på pannå, 11x8 cm
PROVENIENS: After Shopping, Kulturhuset

246851

2014-05-24