Mårten Medbo skulptur Tema

Mårten Medbo skulptur Tema
Mårten Medbo skulptur Tema
Mårten Medbo skulptur Tema
Mårten Medbo skulptur Tema
Mårten Medbo skulptur Tema
Mårten Medbo skulptur Tema

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEDBO, Mårten (född1964): Skulptur, glaserat stengods, signerad och daterad M.MEDBO -04, höjd ca 24 cm

246860

2014-05-23