Monogramsignerad PDN olja på pannå

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1600-tal): Interiör med man, monogramsignerad PDN, olja på pannå, 22,5x20,5 cm

Spricka genom hela pannån, färgbortfall, lagning

246861

2014-05-15