Byrå 1800-talets andra hälft

Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 98, 105x49,5 cm

Blekt, fläckar, fanérskador

246869

2014-05-15