Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
NILSSON, Severin (1846-1918): Flickor i skogslandskap, signerad Severin Nilson, olja på duk, 69x100 cm
Mindre hål i målningens överkant
246873
2014-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här