Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PELARBORD / FÄLLBORD, 1900-talets första hälft, skiva i valnöt, på hjultrissor, höjd 72, diameter 46,5 cm

Skador, slitage

246924

2014-05-15