Helena Gibson Reino Björk fat och skål Tema
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GIBSON, Helena (född 1957) / BJÖRK, Reino(samtida) fat, "Blå Hund", polykrom glasmassa, signerad och daterad Gibson & Björk 1985, diameter 30 cm, Skål, signerad H. Gibson, höjd 8 diameter 16.5 cm
246935
2014-05-23