Helena Gibson Reino Björk fat och skål Tema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIBSON, Helena (född 1957) / BJÖRK, Reino(samtida) fat, "Blå Hund", polykrom glasmassa, signerad och daterad Gibson & Björk 1985, diameter 30 cm, Skål, signerad H. Gibson, höjd 8 diameter 16.5 cm

246935

2014-05-23