Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Dalälven, 1919, signerad Zorn, signerad och daterad 1919 i plåten, etsning, 17,5x11,5, A284, H&H285

Något gulnad

246945

2014-05-19