Anders Zorn etsning
2014-05-19
246945
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Dalälven, 1919, signerad Zorn, signerad och daterad 1919 i plåten, etsning, 17,5x11,5, A284, H&H285
Något gulnad