Fernandez Arman Untitled

Fernandez Arman Untitled
Fernandez Arman Untitled
Fernandez Arman Untitled
Fernandez Arman Untitled

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN, Fernandez (Frankrike, 1928-2005): Untitled, signerad Arman, gouache och collage på papper, 67x49 cm, signed, gouache and collage on paper
PROVENIENS: Galleri GKM, Malmö

246946

2014-05-17