Halskedja armband silver

Halskedja armband silver
Halskedja armband silver
Halskedja armband silver
Halskedja armband silver
Halskedja armband silver
Halskedja armband silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALSKEDJA, silver, stavformationern med mellanliggande ringar, stämplad Flavia, Skellefteå 1949, längd 64 cm, ARMBAND, 2 st., silver, importstämplar, 1940-tal, längd 17,5-18 cm, vikt ca 70 g

En liten dekordel saknas

246987

2014-05-17