Halskedja armband silver
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HALSKEDJA, silver, stavformationern med mellanliggande ringar, stämplad Flavia, Skellefteå 1949, längd 64 cm, ARMBAND, 2 st., silver, importstämplar, 1940-tal, längd 17,5-18 cm, vikt ca 70 g
En liten dekordel saknas
246987
2014-05-17