Bordsuppsats jugend Tema

Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema
Bordsuppsats jugend Tema

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUPPSATS, vitmetall och slipat glas, 1900-talets början, jugend, dekor av blommor och kvinna med barn, höjd ca 41 cm

Slitage

246988

2014-05-23