Broscher bl a förgyllt sillver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BROSCH, förgyllt silver, dekor med granater, Stockholm 1869, BROSCH, hängande kläppe i form av en boll, 1800-tal, HÄNGE, i form av en hand, oädel metall

246989

2014-05-17