Anders Zorn etsning Najader
2014-05-16
247006
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Najader", signerad Zorn, etsning, 15,7x23,4, litteratur: Asplund 282, H&H 288