Anders Zorn etsning Najader

Anders Zorn etsning Najader
Anders Zorn etsning Najader

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Najader", signerad Zorn, etsning, 15,7x23,4, litteratur: Asplund 282, H&H 288

247006

2014-05-16