Kjell Sundberg oljemålning tema

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNDBERG, Kjell (född 1942): Ur motiv från Dan Anderssons-dikt, signerad Kjell Sundberg atergo samt monogramsignerad, olja på pannå, 73x60 cm

247016

2014-05-24