Gösta Idås oljemålning

Gösta Idås oljemålning
Gösta Idås oljemålning
Gösta Idås oljemålning
Gösta Idås oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IDÅS, Gösta (född 1912): Fjäll i vinterskrud, signerad och daterad G Idås -42, olja på pannå 62x84 cm

247019

2014-05-17