Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
IDÅS, Gösta (född 1912): Fjäll i vinterskrud, signerad och daterad G Idås -42, olja på pannå 62x84 cm
247019
2014-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här