Leif Johansson oljemålning
Vollendet
2014-05-16
247021
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 120x80 cm