Guy Meyerhoff serigrafi tema

Guy Meyerhoff serigrafi tema
Guy Meyerhoff serigrafi tema
Guy Meyerhoff serigrafi tema
Guy Meyerhoff serigrafi tema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEYERHOFF, Guy (född Larsson, 1921-1989): Komposition, signerad och numrerad Guy M 2/5, 1983, glasserigrafi, 48x84 cm

Repor

247036

2014-05-24