Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): (2), "Från storskärgår´n", kustvy med segelbåtar, signerade, färglitografier, numrerade, 24x20 cm vardera
247045
2014-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här