Roland Svensson färglitografier

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): (2), "Från storskärgår´n", kustvy med segelbåtar, signerade, färglitografier, numrerade, 24x20 cm vardera

247045

2014-05-16