Skålar 6 st Kina sekleskiftet 1900

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

SKÅLFAT, 4+2 st, porslin, Kina, 1800-tal/sekelskiftet 1900, dekor i underglasyrblått, diameter ca 25-26 cm

Sprickor, nagg

247082

2014-05-16