350 SEK
1 200 SEK
SKÅLFAT, 4+2 st, porslin, Kina, 1800-tal/sekelskiftet 1900, dekor i underglasyrblått, diameter ca 25-26 cm
Sprickor, nagg
247082
2014-05-16