Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OLSSON, Per-Olof (född 1949): "Malmö Börshus", signerad och daterad 1986, olja på duk, 59x72 cm
Tryckskada
247089
2014-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här