Per-Olof Olsson oljemålning

Per-Olof Olsson oljemålning
Per-Olof Olsson oljemålning
Per-Olof Olsson oljemålning
Per-Olof Olsson oljemålning
Per-Olof Olsson oljemålning
Per-Olof Olsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OLSSON, Per-Olof (född 1949): "Malmö Börshus", signerad och daterad 1986, olja på duk, 59x72 cm

Tryckskada

247089

2014-05-19