Per Sundberg oljemålning

Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUNDBERG, Per (1887-1968): Röda stugor i vinterskrud, signerad P. Sundberg, olja på duk, 64x98 cm

Smärre färgbortfall

247090

2014-05-19