Sevehon metalltavla

Sevehon metalltavla
Sevehon metalltavla
Sevehon metalltavla
Sevehon metalltavla
Sevehon metalltavla
Sevehon metalltavla

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEVEHON, Francky Boy (Frankrike, född 1954): Komposition, signerad och daterad Sevehon -72, metall/objekt, 60x180 cm

247092

2014-05-19