Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SCHÄSLONG, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, rosa plyschklädsel, skuren dekor av blomster, på hjultrissor, längd 180 cm
Slitage, fläckar, 1 hjultrissa saknas,
247106
2014-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här