Kanapé nyrokoko Tema

Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema
Kanapé nyrokoko Tema

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHÄSLONG, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, rosa plyschklädsel, skuren dekor av blomster, på hjultrissor, längd 180 cm

Slitage, fläckar, 1 hjultrissa saknas,

247106

2014-05-23