Golvarmatur Holm Sörensen & Co
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SVEND AAGE HOLM, golvarmatur, Holm Sørensen & Co., Danmark 1950-tal, stomme i svartlackerat stål, två ljuspunkter, skärmar i mässing samt svart och vitlackerad plåt, höjd 155 cm
Smärre slitage
247110
2014-05-17