Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanérad i alm, höjd 77, 109x51 cm, nyckel finns
Kompletteringar och fanérskador
247114
2014-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här