Byrå senbarock 1700-tal

Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

10 000 SEK

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanérad i alm, höjd 77, 109x51 cm, nyckel finns

Kompletteringar och fanérskador

247114

2014-05-16