Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad och daterad Roland S 5:e juni 1975, 32/300, färglitografi, bladmått ca 50x40 cm

247122

2014-05-16