Lehmann Oh-my plåtleksak
Klubbat för:
1 400 SEK
2 500 SEK
LEHMANN OH-MY 690, 1910-40-tal, steppande mörkhyad man i litograferad plåt, klädd i blå kavaj, rödrutiga byxor och gul hatt, urverksdriven, höjd 25 cm
Trög funktion, käpp saknas ytskador, en arms fäste senare
247137
2014-05-16