Håkan Bengtsson oljemålning tema

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGTSSON, Håkan (född 1965): Komposition i vitt, signerad och daterad a tergo Håkan Bengtsson 1999, olja på duk, 70x70 cm

247171

2014-05-25