Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIKSEN, Gutte (Danmark, 1918-2008): Skål, "Magiskt svart", stengods, oval form med glasyr i vit, blå, svart, stämpelsignerad, höjd ca 16, längd ca 32,5 cm, bok medföljer
Fotnagg
247173
2014-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här