Gutte Eriksen skål Tema

Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema
Gutte Eriksen skål Tema

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIKSEN, Gutte (Danmark, 1918-2008): Skål, "Magiskt svart", stengods, oval form med glasyr i vit, blå, svart, stämpelsignerad, höjd ca 16, längd ca 32,5 cm, bok medföljer

Fotnagg

247173

2014-05-23