Bengt O Österblom teckning

Bengt O Österblom teckning
Bengt O Österblom teckning
Bengt O Österblom teckning
Bengt O Österblom teckning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖSTERBLOM, Bengt Olof (1903-76): Kvinnoansikte, signerad och daterad a tergo Olof Österblom -27, blandteknik med tusch, 32x23,5 cm

247182

2014-05-16