Ytterfoder Rörstrand Tema

Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema
Ytterfoder Rörstrand Tema

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 1900-talets början, Rörstrand, dekor av lejonmaskaroner, signerad FL, bottenhål, diameter 40, höjd ca 40 cm

Dekorbortfall

247194

2014-05-23