Ulla Forsell objekt Tema

Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema
Ulla Forsell objekt Tema

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSELL, Ulla (född 1944): (4): Objekt, glas, lövformad med tillhörande kulor, signerad och numrerad 87/150, diameter ca 22, höjd ca 5 cm

247201

2014-05-23