Eva Wolgers objekt Tema
2014-05-23
247202
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
WOLGERS, Eva (född 1953): Objekt, Norr är ditåt hej och hå, signerad och daterad Eva Wolgers -97, blandteknik, ca 40,5x10 cm