Bruno Ekström olja tema

Bruno Ekström olja tema
Bruno Ekström olja tema
Bruno Ekström olja tema
Bruno Ekström olja tema
Bruno Ekström olja tema
Bruno Ekström olja tema

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EKSTRÖM, Bruno (1941-1990): Stilleben med gul kopp, monogramsignerad BE, utförd 1985, olja på duk, 75x90 cm

247203

2014-05-24