Gustavsberg urna med lock

Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock
Gustavsberg urna med lock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRUKA med lock, flintgods, Gustavsberg, 1800-talets slut, delvis förgylld dekor med motiv av fåglar, signerad Gustafsberg undertill, höjd 25 cm

Nagg vid lockets insida

247209

2014-05-16