Timo Sarvimäki olja tema
2014-05-23
247213
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SARVIMÄKI, Timo (född 1948): Komposition, signerad, olja på duk, 90x85 cm
Krackeleringar