Per Ölund olja tema

Per Ölund olja tema
Per Ölund olja tema
Per Ölund olja tema
Per Ölund olja tema
Per Ölund olja tema
Per Ölund olja tema

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖLUND, Per (född 1955): "Nuage, music by Elisabeth Valetti", signerad och daterad Per Ölund -97, olja på duk, 87x72 cm

247217

2014-05-23