Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALLVAR, Siv-Britt (1949-2010): Rumsträd, signerad Siv-Britt Allvar, olja på duk, 81x100 cm
Färgbortfall
247221
2014-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här