Schack i sten

Schack i sten
Schack i sten
Schack i sten
Schack i sten
Schack i sten
Schack i sten

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

SCHACKSPEL, sten, 1900-tal, snidade pjäser, spelplanens mått 32x32 cm

Lagning

247228

2014-05-17