Walter Weis objekt tema

Walter Weis objekt tema
Walter Weis objekt tema
Walter Weis objekt tema
Walter Weis objekt tema
Walter Weis objekt tema
Walter Weis objekt tema
Walter Weis objekt tema
Walter Weis objekt tema

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WEIS, Walter (1934-2012): Utan titel, signerad W Weis, bemålad träskulptur, 15x25 cm

Smärre slitage

247229

2014-05-25