Svante Rydberg oljemålning tema

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RYDBERG, Svante (född 1948): "Brospann", monogramsignerad och daterad S.R-86, olja på duk, 130x100 cm

247232

2014-05-24