Ingemar Lööf akvarell tema
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LÖÖF, Ingemar (1931-2007): Väntan, signerad I.Lööf, akvarell, 53x73 cm
Kuntoraportti
247236
Päivämäärä:
2014-05-25