Ingemar Lööf akvarell tema

Ingemar Lööf akvarell tema
Ingemar Lööf akvarell tema
Ingemar Lööf akvarell tema
Ingemar Lööf akvarell tema

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LÖÖF, Ingemar (1931-2007): Väntan, signerad I.Lööf, akvarell, 53x73 cm

Kuntoraportti

247236

Päivämäärä:

2014-05-25