Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, träskuren dekor, fasetterad glas, delvis bemålad och försilvrad, 106x83 cm

Lagningar

247238

2014-05-17